КАТАЛОГ

ДИВО, ДИВО, ДИВИНА!

ДИВО, ДИВО, ДИВИНА!

Чудове подарункове видання! Шановні читачі! Дозвольте познайомити вас з золотою українською класикою –  збіркою популярних віршів Грицька Бойка! Великий формат, цупкий картон, чудові яскраві іллюстрації. Приємного читання!

Новенька, маленька та гарненька

Новенька, маленька та гарненька

Видавничий дім “Розумна дитина” та художник Кость Лавро презентують: “ДВА  ПІВНИКИ”! Чи пам’ятаєте ви з дитинства, як два півники горох молотили, а курочки-чубарочки його до млина носили? Ось і “Розумна дитина” пам’ятає. Тому ми підготували для маленьких розумників цю чудову маленьку книжечку. Тож розважайтеся з чудовою новинкою і насолоджуйтесь українською народною творчістю та яскравими малюнками!

НОВА КНИЖКА

НОВА КНИЖКА

У видавничому домі РОЗУМНА ДИТИНА” друкується нова книжка віршів ІВАНА НЕХОДИ “ВЕСЕЛІ КАРУСЕЛІ”  Чимало часу поет віддав дитячій літературі. Майже половина збірок Неходи — для дітей. Саме він — автор знаменитого вірша-пісеньки «У лісі-лісі темному».  Нехода очолював Комісію у справах дитячої літератури при Спілці письменників України, виступав з доповідями про завдання дитячих письменників, редагував дитячий […]

ГОТУЄТЬСЯ НОВА КНИЖКА

ГОТУЄТЬСЯ НОВА КНИЖКА

У видавничому домі РОЗУМНА ДИТИНА” до друку готується нова книжка віршів ІВАНА НЕХОДИ “ВЕСЕЛІ КАРУСЕЛІ”  Чимало часу поет віддав дитячій літературі. Майже половина збірок Неходи — для дітей. Саме він — автор знаменитого вірша-пісеньки «У лісі-лісі темному».  Нехода очолював Комісію у справах дитячої літератури при Спілці письменників України, виступав з доповідями про завдання дитячих письменників, […]

Величезна користь від

Величезна користь від “Корисної книги розумної дитини”!

Довгоочікувана новина від “Розумної дитини”! Увага малюкам, батькам, бабусям та дідусям маленьких розумників, усім власникам гігантських книжок Видавничого Дому “Розумна дитина”, а також всім тим, хто ще не встиг придбати книжки цієї серії! Вже у продажу сенсаційна четверта книга під назвою “Корисна книга розумної дитини”. Ця книжка присвячена безпеці маленьких читачів. Малята познайомляться з правилами безпечного життя, самостійно навчаться відрізняти загрозливі та добрі емоції людей, дізнаються, як в разі необхідності викликати рятувальні служби, зрозуміють, що таке правила дорожнього руху та дорожні знаки, зможуть відрізняти отруйні гриби від їстівних та отримають багато іншої корисної інформації. Презентація книги відбулася на стенді Видавничого Дому “Розумна дитина” у рамках XXI Форуму видавців у Львові. Тож не проґавте чудову нагоду придбати цю розкішну та дуже корисну книжку!

Маленька та гарненька

Маленька та гарненька

Видавництво “Розумна дитина” підготувало для маленьких розумників приємний сюрприз – нову книжечку! Це – розкладанка під веселою назвою “Кривляшки”. Тепер маленькі читачі мають змогу познайомитися з різними емоціями. Книжечка вже є в продажу в усіх магазинах мережі “Розумна дитина”. Тож приємних вражень і розваг, малята!  

Чим раніше - тим краще!

Чим раніше – тим краще!

Зацікавте Вашого малюка! Вивчіть з ним букви якомога раніше.

Увага, нова методика!

Увага, нова методика!

Одиниці, десятки, сотні – це просто!
Набір карток із товстого картону. 64 шт.
Яскраві картинки, емоційні образи, великі цифри, з якими доречі дуже кориcно познайомити дитинку якнайшвидше.

МАЛЕЧІ ПРО ЦІКАВІ РЕЧІ

МАЛЕЧІ ПРО ЦІКАВІ РЕЧІ

Марія Авакумівна Познанська – українська дитяча поетеса, на добрих і цікавих книжках якої виросло не одне покоління.
У нашому видавництві завершується робота над її книжкою “Малечі про цікаві речі”.
Твори письменниці збуджують в юних серцях потяг до художнього слова, вчать дітей по-новому бачити й сприймати явища навколишнього світу, роблять їх щирішими, більш чутливими до краси.

Приємний сюрприз

Приємний сюрприз

  А ось і наші  “ХОВАНКИ”! Це – картонні книжечки розміром 12 х12 см. Яскраві малюнки, чудові віршики-загадки, а найголовніше те, що кожна сторіночка наших книжечок має свій секрет! Потягніть за приховану картонну вкладку – і з віконця до вас визирне новий цікавий персонаж.