КНИГА ТИЖНЯ

Друге видання

Друге видання “Друзяк” – вже скоро!

Шановні читачі! Маємо повідомити, що готується друге видання збірки віршів Платона Воронька “Друзяки”. Нагадуємо, що перше видання було повністю розпродано.

До

До “Розумної дитини” завітав Перший Національний!

3 листопада у гості до “Розумної дитини” завітала знімальна група Першого Національного телеканалу. Ми підготували сюжет для програми “Книга.UA”. Невеличкий фоторепортаж з місця зйомок.  

Шановні відвідувачі сайту!

Шановні відвідувачі сайту!

Наш сайт знаходиться у реконструкції. Вибачте за технічні незручності.

Франкфуртський книжковий ярмарок запросив

Франкфуртський книжковий ярмарок запросив “Розумну Дитину” до участі у 70-му ювілейному заході

Закінчився 69-ий Франкфуртський книжковий ярмарок. Дякуємо організаторам за бездоганну роботу і повагу до видавців та інших учасників та гостей ярмарку. До зустрічі у 2018 році!

Франкфуртський книжковий ярмарок вже розпочався!

Франкфуртський книжковий ярмарок вже розпочався!

Розпочалась головна книжкова подія світу – Франкфуртський книжковий ярмарок. “Розумна Дитина” чекає на відвідувачів на стенді J95, зала 3.0. Почесний гість цього року – Франція.

“Розумна дитина” їде до Франкфурта-на-Майні

Головна книжкова подія світу, Франкфуртський книжковий ярмарок, відбудеться з 11 по 15 жовтня. Цього року “Розумна дитина” чекає на відвідувачів ярмарку в залі 3.0 на стенді J95.

Кращі українські митці проілюстрували книгу казок братів Ґрімм

Кращі українські митці проілюстрували книгу казок братів Ґрімм

Майже закінчено роботу над книгою “Казки бабусі Метелиці” братів Ґрімм. Цікаво, що автором перекладу українською мовою є видатний письменник, перекладач, видавець, редактор, “львівський Оле-Лукойє”, власник відомого у свій час львівського видавництва “Світ дитини” Михайло Таранько. Книгу проілюстрував цілий “оркестр” найвідоміших художників нашої країни, серед них Кость Лавро, Іван Кравець, Михайло Александров, Олег Петренко-Заневський, Наталя Котилевська та інші.

ТОП-3 найбільш популярних книжок

ТОП-3 найбільш популярних книжок “Розумної дитини” у липні

Нещодавно ми підбили підсумки продажів книжок нашого видавництва у липні. Ось такі книги є найбільш популярними:

1. Правдива історія адмірала Брехунеля
2. Чистенький і Юрзи-Мурзи
3. Перші казочки розумної дитини

“Розумна дитина” вже в Одесі!

Видавничий Дім “Розумна дитина” вже готується до Міжнародної книжкової виставки-ярмарки “Зелена Хвиля – 2017”, що відбуватиметься 3-6 серпня на вулиці Дерибасівській.

Увага! Attention!

Увага! Attention!

Повідомляємо, що сайт “Розумна дитина” зазнав хакерської спам-атаки. На жаль, найближчого часу ми не зможемо затвердити усі ваші коментарі та відповісти на питання. Приносимо свої вибачення.

З повагою, модерація сайту “Розумна дитина”