КНИГА ТИЖНЯ

Константині Малицькій - 145!

Константині Малицькій – 145!

30 травня ювілей – виповнюється 145 років з дня народження Константини Малицької, легендарної поетеси, педагога, бібліографа, перекладача, редактора, громадської діячки та автора літературних шедеврів української літератури, серед яких пісня “Чом, чом, чом, земле моя…” (1904 рік, музика композитора Дениса Січінського) і “Чистенький і Юрзи-мурзи” (1932 рік), унікальна дитяча поема, забута майже на століття і відроджена у 2016 році нашим видавництвом. Придбати її ви зможете у фірмових магазинах “Розумна дитина” (Київ) за такими адресами:

ТЦ “ГЛОБУС”, 3 лінія, вул. Інститутська, 2 (майдан Незалежності)
ТЦ “УКРАЇНА”, 3 поверх, Проспект Перемоги 3
ТЦ “ОЛІМПІЙСЬКИЙ”, 3 поверх, вул. Велика Васильківська, 72-А

Шановні читачі!

Шановні читачі!

Придбати книгу “Правдива історія адмірала Брехунеля” ви зможете за такими адресами у Києві:

ТЦ “ГЛОБУС”, 3 лінія, вул. Інститутська, 2 (майдан Незалежності), тел. (044) 371-11-96

ТЦ “УКРАЇНА”, 3 поверх, Проспект Перемоги 3, тел. (044) 496-1776

ТЦ “ОЛІМПІЙСЬКИЙ”, 3 поверх, вул. Червоноармійська, 72-А, тел. (044) 287-46-78

Книги видавництва

Книги видавництва “Розумна дитина” стали експонатами Національного музею літератури України

У Національному музеї літератури України з 25 січня по 28 лютого відбулася виставка книг і ілюстрацій до книг видавництва “Розумна дитина”. Виставка і літературно-художні заходи в рамках виставки “Розмальований світ” були присвячені 10-річчю заснування Видавничого Дому “Розумна дитина”. Одним з основних напрямків діяльності видавництва завжди була українська дитяча класика, то ж не дивно, що перевидання […]

Готується нова книга-гігант з малюнками Арсена Джанікяна

Готується нова книга-гігант з малюнками Арсена Джанікяна

Видавничий дім “Розумна дитина” готує новий цікавий сюрприз – книгу-велетень з малюнками художника-ілюстратора, лауреата премії імені Лесі Українки Арсена Джанікяна. В книзі малюки та їх батьки знайдуть багато нової інформації і обов’язково отримають естетичне задоволення від красивих ілюстрацій.

Розпочалася виставка ілюстрацій ВД

Розпочалася виставка ілюстрацій ВД “Розумна дитина” в Національному музеї літератури України (фото і відео)

Ось і розпочалася довгоочікувана виставка ілюстрацій, присвячена 10-річчю видавничого дому “Розумна дитина”. Наш колектив висловлює слова подяки Національному музею літератури України за чудову організацію заходу, художникам Костю Лавру, Івану Кравцю, Олегові Петренко-Заневському, Арсену Джанікяну, а також Наталі Марченко, Марії Морозенко, Олені Комовій та всім тим, хто завітав на наш захід. Пропонуємо подивитися невеличкий фото-звіт виставки.

РОЗМАЛЬОВАНИЙ СВІТ

РОЗМАЛЬОВАНИЙ СВІТ

25 січня 2017 року о 16.00, в Національному музеї літератури України відкриється виставка книжкової ілюстрації Видавничого Дому “Розумна дитина”
“РОЗМАЛЬОВАНИЙ СВІТ”
Запрошуємо всіх бажаючих на свято дитячої книжки!
Ви отримаєте назабутні враження і побачите твори Костянтина Лавра,
Радна Сахалтуєва, Арсена Джанікяна, Олександра Вікена, Івана Кравця, Олега Петренка-Заневського, Софії Усс, Наталі Котилевської, Михайла Александрова, Евгенії Гапчинської, Олександра Продана.

Чекаємо на Вас за адресою вул. Богдана Хмельницького, 11

Порушення авторських прав

Порушення авторських прав

Увага! Останнього часу почастішали випадки незаконного використання зображення Святого Миколая, створеного художником Костем Лавром. Особи, що порушують авторські права та використовують це зображення без відповідного дозволу, переслідуватимуться у судовому порядку відповідно до чинного законодавства. Achtung! Derzeit häufen sich die Fälle von illegaler Nutzung des Originalbilds des Nikolauses, das vom ukrainischen Künstler Kost Lawro gemalt wurde. […]

“Розумній дитині” виповнилося 10 років!

Торговій марці і видавництву”Розумна дитина” цього року виповнилося 10 років. За цей час книжки Видавничого Дому “Розумна дитина”полюбилися багатьом маленьким читачам та їхнім батькам не тільки в Україні, але і в Німеччині, Австрії, Канаді, Норвегії, Ізраїлі, Данії, Польщі, Італії, США, Швейцарії та інших країнах світу. Магазини для дитячого розвитку “Розумна дитина” для багатьох стали своєрідним клубом, де […]

Готується до друку оновлена

Готується до друку оновлена “Займатика”!

Шановні читачі, раді поділитися з вами новиною про те, що незабаром у продажу з’явиться “Займатика для розумної дитини” з новими розділами! Чекайте на новинку!

ГОТУЄТЬСЯ ПЕРЕВИДАННЯ

ГОТУЄТЬСЯ ПЕРЕВИДАННЯ “ПЕРШОЇ КНИГИ РОЗУМНОЇ ДИТИНИ” МОВОЮ ІВРИТ

Видавничий Дім “Розумна Дитина” має для вас особливу новину, дорогі читачі! Незабаром у продаж надійде перевидання всім відомої книги – “Першої книги розумної дитини” мовою іврит! Її та всі інші книги нашого Видавничого Дому ви зможете придбати у фірмових магазинах “Розумна дитина”.