IНТЕРВ’Ю

“Розумна дитина” в гостях у Костя Лавра

Художник Кость Лавро, всесвітньо відомий графік-ілюстратор, лауреат Шевченківської премії, дуже приємна та позитивна людина, запросив “Розумну дитину” до себе на каву. Читаємо свіже інтерв’ю!

Інтерв'ю з Михайлом Александровим

Інтерв’ю з Михайлом Александровим

Сьогодні непросто зацікавити дитину читанням. Спочатку потрібно її відволікти від екранів. Сьогодні між книжковими сторінками і дитячими очима повстає купа всіляких гаджетів – вони і на столах, і в кишенях, а найчастіше – в руках. А читання, між іншим, ще ніхто не відміняв! Тому сучасна книга повинна бути якісною, видовищною, захоплюючою з першої сторінки – […]

Інтерв'ю з Радною Сахалтуєвим

Інтерв’ю з Радною Сахалтуєвим

КНИГА – НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК

Ця знайома всім фраза сьогодні пролунала по-новому: сьогодні, 15 травня, «Розумна дитина» привітала художника-мультіплікатора Радну Сахалтуєва з Днем народження. А подарунок – книга, яку Радна Пилипович блискуче проілюстрував! Новенька, щойно надрукована, що пахне друкарською фарбою – «Правдива історія адмірала Брехунеля». Вийшов справжній сюрприз і енергічне бліц-інтерв’ю.

5 канал оприлюднив велике інтерв'ю з Костем Лавром

5 канал оприлюднив велике інтерв’ю з Костем Лавром

Художник розповідає про свою творчість, зокрема, про масові порушення його авторських прав в Україні.

Інтерв'ю з Ольгою Сімоновою

Інтерв’ю з Ольгою Сімоновою

Інтерв’ю з засновником та директором Видавничого Дому “Розумна Дитина” Ольгою Сімоновою (див. з 29 хвилини) на Першому Діловому Каналі в програмі “Діловий ранок”.

Інтерв'ю з Іриною Трохимівною Бойко

Інтерв’ю з Іриною Трохимівною Бойко

Поезія Грицька (Григорія) Бойка відома вже не одному поколінню українців. Його вірші та дитячі пісні наповнені гумором, життєрадісністю, сповнені любові до дітей і добром в кожному слові. В чому ж секрет багаторічної популярності поезії Грицька Бойко? Про це ми спитали в Ірини Трохимівни Бойко, невістки Грицька Бойко та людини, яка знається на дитячій літературі, працюючи багато років у видавництві “Веселка”. Ірина Трохимівна завітала до редакції видавництва “Розумна дитина” з приводу […]

Увага! Слухайте Радіо

Увага! Слухайте Радіо “Промінь”!

Інтерв’ю з засновниками Видавничого Дому “Розумна дитина” Ольгою та Андрієм Сімоновими в програмі “Батьківські години” з ведучою Анною Данько. Прослухати його можна тут.

Улюблені книжки від

Улюблені книжки від “Розумної дитини”: інтерв’ю з маленькими покупцями

Редакція видавництва “Розумна дитина” поцікавилась у маленьких читачів, які відвідують з батьками магазини мережі “Розумна дитина” і купують книги нашого видавництва, про улюблені книжки, жанри, художників, теми. Ось що ми почули при спілкуванні з малятами і їх батьками. Наталка, 7 років, місто Київ. “Мені дуже сподобалась яскрава, гарна книга письменниці Комової “Піратські історії”. Там такі […]

Інтерв'ю з Іллею Резніком

Інтерв’ю з Іллею Резніком

Шановні читачі! Видавничий Дім “Розумна дитина” підготував до друку книгу віршів популярного поета, автора багатьох музичних хітів, маестро Іллі Резніка. Автор люб’язно дав згоду відповісти на декілька запитань видавництва “Розумна дитина”.

Інтерв'ю з Володимиром ПОЗНАНСЬКИМ

Інтерв’ю з Володимиром ПОЗНАНСЬКИМ

Видавничий Дім “Розумна дитина” підготував до друку книгу віршів популярної української поетеси Марії Познанської “Малечі про цікаві речі”. На віршах знаменитої поетеси виросло не одне покоління українських дітей.
Син Марії Авакумівни, Володимир Познанський, люб’язно дав згоду на інтерв’ю нашому видавництву. Пропонуємо нашим читачам ознайомитись з цим інтерв’ю.