Для дітей після 6 років

ПІРАТИ - посіли перше місце!

ПІРАТИ – посіли перше місце!

Чудова книжка Олени Комової з незабутніми ілюстраціями Євгеніїї Гапчинської здобула перше місце серед продажів на цьому тижні! Герої оповідань Олени Комової зовсім не страшні. Люблять морозиво, з ніжністю згадують свою бабусю, грають у олов’яних піратиків. Вони дуже схожі на дітей… Це – подарункова книжка великого формату (290х290). Для дітей молодшого і середнього шкільного віку. Яскрава […]

Динозаври

Динозаври

DINO HORIZONS – це широкомасштабний бренд, присвячений вивченню динозаврів і покликаний задовольнити бажання людей в здобутті знань про минуле. Ми пропонуємо вам високоякісну продукцію, що розвиває творчий початок і здатну надихнути на вивчення минулого за допомогою розгляду дивних фактів з життя дивних створень, що жили у той час.

Художній асортимент

Художній асортимент

KOH-I-NOOR пропонує дуже широкий асортимент засобів, найважливішого елементу в процесі створення художнього твору. Всі засоби підрозділяються на групи, а в кожної з основних груп є свій підрозділ на різні види. Домінуючу позицію займають сухі засоби, по яких KOH-I-NOOR пропонує вироби лише високої якості в категорії PROFI і в дуже широкому асортименті.

Пригоди бравого вояка Швейка

Пригоди бравого вояка Швейка

Ось уже ледь не століття одним з найулюбленіших наших літературних героїв є цей бравий вояк.