АНОНСИ

Продовжується робота над новою повістю Оле Лейсен

Продовжується робота над новою повістю Оле Лейсен

Видавничий дім “Розумна дитина” та ілюстратор Михайло Александров активно працюють над новою книгою Оле Лейсена, автора, відомого за “Правдивою історією адмірала Брехунеля”. Слідкуйте за новинами!

Чекаємо на новинку!

Чекаємо на новинку!

Наше видавництво отримало сигнальні екземляри книги казок братів Ґрімм у перекладі Михайла Таранька. Очікуйте новинку до кінця року у магазинах “Розумна Дитина”.

Очікується оновлена

Очікується оновлена “Займатика”!

Дорогі читачі, дозвольте повідомити, що готується оновлена версія добре відомої книжки-гіганта “Займатика для розумної дитини”. Родзинкою книги буде оригінальна методика раннього вивчення таблиці множення. Також батьки легко зможуть навчити малечу рахувати одразу до тисячі за допомогою оригінальної методики А.Сімонова. Книга буде доповнена цікавими та корисними матеріалами!

Продовжується робота над збіркою казок братів Ґрімм

Продовжується робота над збіркою казок братів Ґрімм

Пропонуємо Вашій увазі 4 нових ілюстрацій до майбутньої збірки казок братів Ґрімм (у перекладі відомого українського видавця та редактора, “львівського Оле-Лукойє” Михайла Таранька).

“Розумна дитина” та Національний музей літератури України запрошують відвідати виставку книг та ілюстрацій

25 січня о 16:00 в приміщенні Національного музею літератури України відбудеться відкриття виставки ілюстрацій до книг видавництва “Розумна дитина”. Авторами ілюстрацій є провідні українські  художники: Кость Лавро, Арсен Джанікян, Євгенія Гапчинська, Софія Усс, Іван Кравець, Наталка Котилевська, Радна Сахалтуєв, Михайло Алєксандров, Олег Петренко – Заневський, Олександр Вікен, Олександр Продан та інші. Також вперше будуть представлені […]

ПРАВДИВА ІСТОРІЯ АДМІРАЛА БРЕХУНЕЛЯ

ПРАВДИВА ІСТОРІЯ АДМІРАЛА БРЕХУНЕЛЯ

Поки актор писав щось на папірці, Тіллі обережно постукала пальцем по великій страшній шаблюці, яка висіла в нього при поясі.
— Дерев’яна, — хихикнула дівчинка.
— А можна мені відірвати клаптик паперу? — спитав актор. — Я хочу попросити автограф у адмірала Брехунеля. Це його пригоди надихнули мене зніматися в цьому фільмі!
— Клас! — видихнула Тіллі.
А Брехунель написав на аркуші: «Капітану від адмірала!»

ПРАВДИВА ІСТОРІЯ АДМІРАЛА БРЕХУНЕЛЯ

ПРАВДИВА ІСТОРІЯ АДМІРАЛА БРЕХУНЕЛЯ

— Сподіваюся, ми пливемо правильно, — непокоївся Гріша.
З його капелюха визирнула свинка. Вона почухалась за вушком і спокійно спрямувала свій погляд уперед. Гріша поглянув на неї і заспокоївся.
Човни долали хвилю за хвилею, аж доки поринули в густий туман, який молочною стіною оповив усе навколо.
— Схоже, ми на місці, це і є той самий туман.

NEW! Стало відомо, як виглядатимуть герої нової книги про адмірала Брехунеля!

NEW! Стало відомо, як виглядатимуть герої нової книги про адмірала Брехунеля!

“Розумна дитина”, Михайло Александров та Оле Лейсен презентують нову книгу “Правдивая история адмирала Брехунеля”. Ось який вигляд матимуть головні герої (клікніть на зображення)

Новенька, маленька та гарненька

Новенька, маленька та гарненька

Видавничий дім “Розумна дитина” та художник Кость Лавро презентують: “ДВА  ПІВНИКИ”! Чи пам’ятаєте ви з дитинства, як два півники горох молотили, а курочки-чубарочки його до млина носили? Ось і “Розумна дитина” пам’ятає. Тому ми підготували для маленьких розумників цю чудову маленьку книжечку. Тож розважайтеся з чудовою новинкою і насолоджуйтесь українською народною творчістю та яскравими малюнками!

В Новий рік - з новими книжками

В Новий рік – з новими книжками

Шановні читачі! Дозвольте запронувати вам деякі новинки нашого видавництва, які вийдуть у 2015 році. В новому році ми продовжимо знайомити маленьких читачів з золотою українською класикою – зі збірками популярних віршів Грицька Бойка й Івана Неходи. Також маленьких розумників чекає добірка перших казочок, надрукованих на якісному цупкому картоні. Приємного читання!