НОВИНИ

“Розумну Дитину” запрошують до Нью-Йорку та Болоньї

Видавничий Дім “Розумна Дитина” отримав запрошення на участь у Нью-Йоркському ярмарку авторських прав, Болонському ярмарку дитячих книжок, а також Латвійській книжковій виставці та Міжнародному фестивалі коміксів в Ангулемі (Франції) наступного року. Слідкуйте за новинами!

Publishing House

Publishing House “Rozumna Dytyna” is glad to meet you in Frankfurt!

We invite you to visit the Frankfurt Book Fair 2017! All of our bestsellers will be presented on stand J95 (hall 3.0)

Львівська державна наукова бібліотека ім. В.Стефаника дякує

Львівська державна наукова бібліотека ім. В.Стефаника дякує “Розумній дитині”

Редакція ВД “Розумна дитина” отримала листа зі Львова. Нижче дивіться текст

Лишається місяць до початку Франкфуртського книжкового ярмарку

Лишається місяць до початку Франкфуртського книжкового ярмарку

Вже незабаром, 11 жовтня, розпочнеться найбільша книжкова виставка-ярмарок у світі – Франкфуртський книжковий ярмарок (Frankfurter Buchmesse). Триватиме ця подія до 15 жовтня.

Стало відомо, коли відбудеться

Стало відомо, коли відбудеться “Книжковий Арсенал – 2018”!

Головна літературна подія України, фестиваль, що об’єднує літературу і мистецтво – Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – відбудеться 23-27 травня 2018 року за незмінною адресою – вулиця Лаврська, 10-12. Традиційно “Розумна дитина” братиме участь у цьому заході і підготує для своїх читачів свіжі новинки!

Опубліковано лонг-ліст Букерівської премії

Опубліковано лонг-ліст Букерівської премії

У список нових претендентів на Букерівську премію (Man Booker Prize) увійшли 13 англомовних письменників з Великої Британії, США, Ірландії, Індії та Пакистану. Лонг-ліст премії опублікований в ніч на четвер, 27 липня. У списку значаться роман американського письменника Пола Остера “4, 3, 2, 1”, книга пакистанського автора Мохсіна Хаміда “Вихід з Заходу”, “Осінь” шотландської письменниці Алі […]

“Розумна дитина” – на “Зеленій хвилі”!

З 3 по 6 серпня Видавничий Дім “Розумна дитина” братиме участь у головній літературній події Одеси – Міжнародній книжковій ярмарці “Зелена хвиля – 2017”. До зустрічі на Дерибасівській!

«Locus Award 2017» оголосив переможців

«Locus Award 2017» оголосив переможців

Locus Science Fiction Foundation та журнал Locus оголосили імена лауреатів цьогорічної премії для авторів наукової фантастики Locus Awards. Список 16 переможців у окремих категоріях було оприлюднено 24 червня на урочистій церемонії в Сіетлі, США. Отже, преможцями в основних номінаціях стали: Науково-фантастичний роман Лю Цисінь «Death’s End» (переклад з китайської) Ера Залякування, прихід якої описано у другій […]

УВАГА, АКЦІЯ!

УВАГА, АКЦІЯ!

Завітайте з 15 по 22 червня до магазину “Розумна дитина” у ТЦ “Глобус” (3 лінія, 3 поверх) і отримайте знижки до -50 на усі дитячі товари!

Букерівська премія дісталася письменнику з Ізраїлю

Букерівська премія дісталася письменнику з Ізраїлю

Переможцем міжнародної літературної Букерівської премії 2017 року став ізраїльський письменник Давид Гроссман. Престижну нагороду він отримає за книгу “Кінь входить в бар” (“A Horse Walks Into a Bar”), сказано в повідомленні на офіційному сайті премії. Крім Гроссмана на премію претендували також Матіас Енарей (Франція), Рой Якобсен (Норвегія), Дорті Норс (Данія), Саманта Швеблин (Аргентина) і Амос […]