Вчені виявили, що немовлята вміють симулювати істерику

Вважається, що людина починає брехати лише у свідомому віці. Проте нещодавно в Японії провели дослідження, яке довело, що це не так. Його автори стверджують, що ми здатні “підробляти” свої емоції мало не з народження. Найчастіше це виражається в “фальшивому” плачі, який малюки влаштовують з метою привернути до себе увагу.

Найчастіше маленька дитина починає плакати, якщо відчуває фізичний дискомфорт: він хоче їсти або пити, обмочився, йому жарко або холодно, або у нього щось болить… Його також можуть дратувати занадто яскраве та різке світло або гучні звуки. Але іноді причину істерики визначити складно.

Справа в тому , що багато батьків стверджують: їх чада плачуть без жодних видимих причин. Щоб перевірити це, токійські вчені провели експеримент, “учасниками” якого стали немовлята у віці до одного року, які ще не вміють розмовляти. У першу чергу експерти дослідили причини їх плачу. Їх цікавило, чи були дітлахи перед цим чимось засмучені, незадоволені, або навпаки, а також які емоції вони відчували безпосередньо після плачу. Крім того, дослідники записували дитячий плач на відео.

З’ясувалося, що багато епізодів плачу не мали підстав. Так, семимісячний малюк у 98 відсотках випадків плакав з цілком об’єктивних причин, але в двох відсотках випадків він починав сміятися вже через кілька секунд після того, як його мати підходила до нього, залучена дитячим криком. Якщо ж істерика була “справжньою” , дитині потрібно значно більше часу, щоб заспокоїтися.

Джерело: http://www.missus.ru/articles/family/kids/27-02-2014/baby/8875.

3 Коментарів на “ Вчені виявили, що немовлята вміють симулювати істерику ”

  1. дитина плаче тому що він не вміє розмовляти … таким чином вона общаеться з нами

  2. Я согласна с тем, что в основном случае ребенок просто плачет когда привлекает к себе внимание. Младенцы на под сознательном уровне чувствуют сознательность родителей. И если родители с рождения ребёнка бегут к нему сломя голову по первому УА-УА, то потом пинайте на себя, проверку на терпение Вы не прошли.

  3. Когда дети, в особенности до того как они научатся выражать свои нужды словами, не получают удовлетворения своих потребностей, они плачут. Плач является своего рода сигналом будильника, который обозначает появление критических обстоятельств, связанных с болью, голодом или страхом, и используется, чтобы вызвать изменение поведения матери. Несколько лет назад стало известно, что длительный плач снижает оксигенацию (насыщение тканей кислородом) и повышает частоту сердечных сокращений, которая в свою очередь, увеличивает уровень кортизола, гормона стресса.

    http://milkmomstory.livejournal.com/51767.html

Залишити коментар