Улюблені книжки від “Розумної дитини”: інтерв’ю з маленькими покупцями

Редакція видавництва “Розумна дитина” поцікавилась у маленьких читачів, які відвідують з батьками магазини мережі “Розумна дитина” і купують книги нашого видавництва, про улюблені книжки, жанри, художників, теми.

Ось що ми почули при спілкуванні з малятами і їх батьками.

Наталка, 7 років, місто Київ.

“Мені дуже сподобалась яскрава, гарна книга письменниці Комової “Піратські історії”. Там такі дотепні і веселі історії про хлопчиків і дівчаток – мрійників і фантазерів. Ілюстрації дуже, дуже, дуже мені сподобались! Я і сама почала перемальовувати яскраві картинки і дарувати їх подружкам”. Нагадаємо, що ілюстрації до книжки Олени Комової “Піратські історії” намалювала художниця Євгенія Гапчинська.

Петрик, 5,5 рочків, місто Фастів.

“Мама купила мені размальовки про Петрика. Аж дві книжечки! Я буду размальовувати і наліпки клеїти. Я мультик про Петрика багато разів вже дивився”.  Мама Петрика пані Надія додає, що син любить слухати вірші, хоча і сам вже може трішечки читати. Для Петрика вона купила також книгу Платона Воронька “Друзяки”: “Я сама виросла на віршах Воронька. Це чудова поезія! Хочу, щоб і для сина вона стала зрозумілою і улюбленою на все життя.”

Даринка і Микитка, по 3 рочки, місто Житомир.

“Ми всі книжки любимо з картинками!”  Мама малят пані Марія додає: “Нас з чоловіком дуже тішать книжки вашого видавництва. У нас є вже дві великі, просто гігантські книги “Перша книга розумної дитини” і “Улюблена книга розумної дитини”. Діти просто в захваті від книг! Справді, дуже “розумні” книги. Стільки матеріалу цікавого, потрібного, розвиваючого в цих книжках зібрали! А ілюстрації які класні! Ми прийшли  в ваш магазин за новою книгою “Займатика для розумної дитини”. Будемо далі розвивати доньку і синочка. Дякую вашому колективу за книги!”

Сергійко, 2,5 рочків, місто Львів.

Сергійко з бабусею Соломією Богданівною посміхається, тримаючи в руках книжечки з  казочками “Ріпка” і “Колосок”. Бабуся розповідає, що Сергійко любить розглядати малюночки і слухати казочки. Головне для бабусі, щоб ілюстрації в книжках були зрозумілими, реалістичними. “Ми знайшли саме те, що шукали. Дякую видавцям і художникам”.

Нам приємно, що в магазини “Розумна дитина” приходять розумні діти і батьки, які люблять  читати і слухати гарно зроблені книжки, з прекрасними ілюстраціми, сучасними текстами, українські вірші, фольклорні добірки, казки, енциклопедії і інші цікавинки.

Дякуємо всім  нашим любим читачам!

Залишити коментар