ЧАРІВНА СКРИНЬКА!

Книгою тижня стала чарівна скринька з “УКРАЇНСЬКОЮ АБЕТКОЮ”

Власне, це і не книжка зовсім, а набір карток із товстого картону.

Пропонуємо придбати для зовсім маленьких читачів, які, можливо,  ще й не навчилися ходити.

Картки можна розкласти на дивані, чи просто на підлозі і, вперед, малятко, пізнавати світ!

Яскраві картинки, емоційні образи, великі літери, з якими доречі дуже кориcно познайомити дитинку якнайшвидше.

Спробуйте!

25 Коментарів на “ ЧАРІВНА СКРИНЬКА! ”

 1. Дуже дякую усім, хто розробляв ці картки з буквами!!! Дуже зраділа, коли знайшла те, що шукала на книжковому ярмарку, і була дуже вражена, коли наш малюк дуже швидко вивчилв майже усі букви (деякі ще плутає). Це в 1рік і 3місяці!! Просто малий спиймав все як гру: спочатку я називала букви, а пізніше він сам приносив мені ті букви, які я просила (20 штук за одну гру). Зараз йому вже не так цікаво як раніше. Тому велике прохання до видавців створити ще щось нове зі складами, словами, цифрами.

 2. “Чарівна скринька” – просто знахідка, за допомогою якої у 1,8р ми знали майже всі букви. Спочатку розрізняли за картинкою: В – вишенька, Г – гуска. У 2,5р на деякі букви Яна називала по декілька слів.

 3. “РОЗУМНА ДИТИНА” дуже вдячна Вам за схвальні коментарі!
  До того ж зараз ми розробляємо нову скриньку – читання по складах.
  Маємо надію, що і вона принесе багато користі.

  Розумна дитина.

 4. Напишіть будь – ласка, чи можна вже буде придбати скриньку із складами на дитячому форумі у Львові?

 5. Шановна Наталя, на стенді видавництва на форумі у Львові будуть представлені “Чарівні скриньки” з англійською та українською абетками.

 6. Напишіть, будь – ласка, коли з”явиться в продажі скринька читання по складах?

 7. А где можно купить такое чудо?

 8. Я из Днепропетровска и у нас нет ваших фирменных магазинов. А купить очень хочется!

 9. Уважаемая Юлия,
  книги нашего издательства, к сожалению, не представлены в Днепропетровске, но на сайте Kidstaff.com.ua уже несколько лет Аня Брухно (ник Anutka) собирает СП. У неё Вы можете заказать нашу продукцию.

 10. Доброго дня. Оббігала усі книжкові магазини у Львові і ніде не має цієї абетки (((… чому? і як мені її дістати, підкажіть будь-ласка. Дякую.

 11. Шановна пані Юлія,

  Причина байдужого ставлення львівських книгарень до покупців нам не відома. Купуйте скриньки на стенді “Розумна дитина” весною на дитячому “Форумі видавців” у палаці Потоцьких або в Києві у фірмових магазинах Розумна Дитина (адреси див. на сайті).

  З повагою, “Розумна Дитина”

 12. Ребенок здорово все запоминает. В 2,5 знает все буквы, сам называет, правильно выбирает названные среди прочих показанных картинок. Сейчас вот ищу цифры такие. Может подскажете где купить?

 13. Уважаемая Яна! Рады, что “Чарівна скринька” помогла Вашему малышу выучить буквы. Издательство сейчас готовит к выпуску набор для изучения цифр. В недавно вышедшей книге “Заниматика для умного ребёнка”(и в аналоге на украинском языке) есть разделы по изучению цифр от 0 до 10 и счёту десятками. Надеемся, что наши издания помогут в развитии Вашего ребёнка.
  С уважением, “Розумна дитина”.

 14. /Купуйте скриньки на стенді “Розумна дитина”весною на дитячому форумі видавців у палаці Потоцьких/
  Скажіть, будь-ласка, а коли саме буде цей форум? чи він уже був??

 15. Шановна пані Юлія,

  Чекаємо на Вас 17-19 травня у Палаці Потоцьких, що на вул. Коперника у Львові.

  З повагою, Розумна Дитина

 16. Юля, деякі книги “Рожумної дитини” є в книгарні на проспекті Шевченка (біля обл. прокуратури) у Львові. я також шукала певну продукцію в книгарнях Львова, продавці відсутність “Розумної дитини”, пояснюють високою ціною.

 17. А де і як придбати у Харкові? Шкода, що не можна у вас на сайті…

 18. Пані Катерино, порадимо Вам брати участь у СП книжок “Розумної дитини” на kidstaff.com.ua

 19. не можу знайти на сайті Кідстафф Аню Брухно,якщо можливо напишіть її ссилку.дуже зацікавлена Вашими книжечками,дякую

 20. Шановна Тетяна, на Кідстаффі СП зараз збирає інша дівчина – Віка Романова. Наші книжки можна придбати в фірмових магазинах “Розумна дитина” у Києві (адреси можна подивитися на сайті в розділі “Наші магазини”).

  З повагою, “Розумна дитина”

 21. Доброго дня! Я мешкаю у Херсоні. Дуже сподобались Ваші книжечки. Їх можна якось замовити через інтернет? На Кідстаффі шукала і Аню ( оголошення відключено) і Віку – безрезультатно.
  Дякую!

 22. Лідія, на Кідстаффі на постійній основі відбувається “СП по издательству “Розумна дитина”( саме так варто шукати на сайті Кідстафф наші книжки). Набір “Чарівна скринька” і всю продукцію нашого видавництва можна придбати в фірмових магазинах “Розумна дитина” у Києві.
  З повагою, “Розумна дитина”

 23. Сьогодні ми були в лікарні на обстежені і там серед забавок була ця скринька ,нашому синочкові вона дуже сподобалася і ми пообіцяли йому купити її. Я вже знайшла на кідстаффі сп http://www.kidstaff.com.ua/tema-9506775.html

 24. Іра, маємо надію, що “Чарівна скринька” порадує вашого малюка. Хай росте здоровим і розумним.

  З повагою, Розумна дитина.

 25. Спасибо!!!

Залишити коментар