Понад 100 нових творінь Стена Лі чекають на нас в найближчі роки

За повідомленням «The Hollywood Reporter», протягом найближчих років фанатів коміксів чекає більше сотні нових робіт від легендарного Стена Лі, найбільшого автора коміксів, видавця «Marvel Comics» і творця Всесвіту Marvel, який пішов з життя майже два роки тому. Видання пише, що Стен Лі залишив після себе багато цінних напрацювань, і тепер цю спадщину планують перетворити в нову медіавсесвіт, здатний конкурувати з «Marvel».

Глобальна компанія з управління брендами «Genius Brands International» і компанія Стена Лі – «POW! Entertainment», що володіє авторськими правами Стена Лі, підписали угоду про створення спільного підприємства «Stan Lee Universe» (Всесвіт Стена Лі), яке отримає права по всьому світу в засобах масової інформації на інтелектуальний продукт, створений легендарним художником, письменником, сценаристом і редактором Marvel.

Партнери будуть розробляти близько семи об’єктів на рік з більш ніж ста оригінальних творів, включаючи Tomorrow Men, Stringbean, Black Fury і Virus, щоб створити «Всесвіт Стена Лі» і фільми, серіали та інші проекти.

Фінансові умови угоди не розголошуються. «Genius Brands» буде керуючим і контролюючим партнером спільного підприємства. Колекція IP Stan Lee буде створена з усіх персонажів, створених Лі за межами «Marvel Entertainment», в даний час належить «The Walt Disney Co».

Стен Лі створив «POW! Entertainment» у 2001 році для управління його правами та ліцензіями творця, оскільки він розробив безліч фільмів, ТВ серіалів, програм і відеоігор.

У міру розширення співпраці, за інформацією «Genius», спільне підприємство «Stan Lee Universe» буде володіти всесвітніми правами «на необмежений термін на ім’я, фізичне схожість, фізичну підпис, живу дію і анімаційні фільми, телебачення, онлайн, цифрове мовлення, публікацію коміксів, мерчендайзинг і ліцензійні права» на творіння Стена Лі.

Голова і виконавчий директор «Genius Brands» Енді Хейворд сказав, що використання неопрацьованих проектів Лі є великою угодою з розробки контенту.

У заяві Хейворда йдеться: «Майже неможливо уявити, що один розум створив все це багатство. Тільки побічні продукти кидають виклик уяві. Від анімаційного телебачення до іграшок, одягу, відеоігор і всіх мислимих ліцензованих продуктів – персонажів Стен Лі заповнюють екрани і полиці магазинів по всьому світу. Немає творця, який би зробив більший вплив на поп-культуру».

Він підкреслив: «У всьому Голлівуді немає більшої нагороди. Це Святий Грааль. Всесвіт Стена Лі є унікальним активом, створеним більш ніж 100 оригінальними, які раніше не використаними об’єктами, створеними найуспішнішим творцем інтелектуальної власності нашого часу».

І додав: «Я не сумніваюся, що найбільших персонажів, найбільші історії і найбільші хіти Стена Лі ще належить показати».

Директор з контенту нового каналу Kartoon від «Genius Brands» Девід Ньюман уточнив, що додаткові можливості можуть включати виділений програмний блок «Всесвіт Стена Лі».

Відомий творець культових персонажів-супергероїв, таких як Людина-павук, Люди Ікс, Тор, Залізна людина, Чорна пантера, Месники, Неймовірний Халк, Міс Марвел, Срібний Серфер, Людина-мураха, Нік Ф’юрі, Фантастична четвірка і Вартові Галактики, помер в 2018 році у віці 95 років. Він також був редактором і творчою силою «Marvel Comics», яка була продана в рамках «Marvel Entertainment» компанії «The Walt Disney» за $ 4,4 млрд в 2009 році.

Джерело: Новини Літератури

Залишити коментар