Новий фотоконкурс – “Граюся-розвиваюся!”

Гра – найважливіша дитяча справа. Граючись, малюки вивчають життя навколо себе, набуваються досвіду, розвивають уяву, створюють щось своє, зовсім нове… І якщо для нас, дорослих, звичайна лопатка – це просто така штукенція, якою можна гратися в  піску, то для дитини це найцінніший інструмент, за допомогою якого вона пізнає світ!
Шановні батьки! Кожна родина має безліч фотографій, на яких їхні малята захоплені улюбленою грою. Мережа магазинів «Розумна дитина» пропонує всім люблячим мамам і татам надіслати нам такі фото та взяти участь у фотоконкурсі «Граюся-розвиваюся!» Автори найцікавіших і оригінальних робіт отримають для своїх малят-героїв фотографій чудові подарунки від мережі магазинів «Розумна дитина»!

Умови конкурсу:

Обов’язкова умова — наявність назви у фотографії. Від кожного учасника на конкурс приймається одна фотографія, фотоколажі на конкурс не приймаються. Фотографія, яку виставляє учасник, має бути зроблена ним або належати йому.

Будь ласка, надсилайте фотографії на електронну адресу: rozumnadytyna@ukr.net

Фотографії на конкурс тут

 

2 Коментарів на “ Новий фотоконкурс – “Граюся-розвиваюся!” ”

  1. Я надіслала фотку моєї дитини а її чомусь немає

  2. Шановна пані Христина! Редакція, на жаль, не отримала ваше фото. Будь ласка, надішліть фото ще раз. З повагою, “Розумна дитина.”

Залишити коментар