Подарунок дитині на Новий рік

“Що подарувати дитині на Миколая, Новий рік,Різдвяні свята?” – таке питання встає перед батьками кожен рік. Справді, малюк чекає в такі дні приємних сюрпризів, подарунків, солодощів. Для дітей від 4 до 6 рочків подарунок дуже важлива річ. В цьому віці у дитини з’являються улюблені іграшки та книги. Якщо дитина, наприклад, “обожнює” піратів, то важливо подарувати те, що повїязано з цією темою: диски з мультиками чи дитячими фільмами про піратів, іграшкові набори з піратськими шхунами чи атрибутами, які носили пірати, пазлами, книгами про піратів та інше. Головне, щоб подарунок був потрібним та корисним малюку. В цьому віці дитині обов’язково потрібна “розумна” іграшка з ідеєю, щоб можна було ії розібрати чи зібрати, вимкнути и т.д. Це необхідно для розвитку мислення, координації рухів дитини.

Для дівчаток традиційно гарним подарунком залишається лялька та різноманітні набори для творчості, м’які іграшки. Це можуть бути і музичні інструменти: ксилофон, тріола, маракеши. Подарунок може бути і не дуже коштовним, головне-якісним.

Для дітей, які готуються йти до школи, важливим подарунком буде гарна книга. Зараз багато яскравих, якісних, корисних для розвитку дитини книг.

Запакуйте гарно свій подарунок, покладіть його під ялинку, і  Ви обов’язково почуєте веселий сміх дитини.

Один коментар на “ Подарунок дитині на Новий рік ”

  1. В мене дуже хотів планшет на Новий Рік, подарували йому на Святого Миколая. Підключили до мережі за допомогою роутера від Інтертелеком. Ціни в них дуже комфортні https://3gstar.com.ua/tarifi-intertelecom.html + вони дають 30 днів безкоштовні для будь-якого тарифу.

Залишити коментар