Настільні ігри тренують увагу та пам’ять

Якщо  батьки хочуть бачити свою дитину розумною, інтелектуальною, з розвинутою пам’ятю та мовою, то треба з ніжного віку купувати малюку окрім книг і різноманітні настольні ігри. В 2-3 роки дитина любить гратися з  кубиками, конструкторами, ляльками, машинками, але в цей період йде активний розумовий розвиток маля і прості настільні ігри, такі як зоологічне та ботанічне лото чи кубики для найменших, де треба зібрати по картинці в ціле окремі частини (від 6 до 24 кубиків), і де зображені улюблені герої мультфільмів та казок, а також великі пазли дуже сприяють розвитку логіки, уваги, мілкої моторики дитини.

В віці з 4 до 7 років для координації рухів,гостроти реакції підійдуть Хоккей, Баскетбол, Футбол, різноманітні мозаїки, ігри з фішками для декількох дітей, “Рибалка” та “Ковпачки”.

Для дітей після 7 років улюбленими стають ігри-стратегії, історичні та географічні ігри, вікторини про кіно, літературу та спорт, бізнес-ігри, морський бій, шахи і шашки. Добре, коли й батьки приймають участь у грі з дітьми. Ігри не тільки знімають втому, але і допомогають орієнтуватися в житті, знаходити вірні рішення, формують активну позицію в житті. Прекрасно розвивають мислення такі ігри як “Ерудит”,”Монополія”,Cluedo,Risk,Touche.

Залишити коментар