БАЙКИ ГЛІБОВА

Леонід Глібов “БАЙКИ”

…малята вчать ті сонячні слова,
Що, ніби чародійник з рукава,
Ти сипав їм – і в доброті не схибив.

Ці слова Максим Рильський присвятив Леонідові Глібову. Його звучні та життєдайні твори живуть і нині. Вони подолали відстань більш як у півтора століття, і свідченням тому те, що батьки й тепер уважають мораль цих байок сучасною, повчальною.

Отже, книга тижня – «Байки» Леоніда Глібова з ілюстраціями Наталки Котилевської!

Що саме обумовило перемогу – авторитет автора чи яскраві, наповнені інтелектуальним змістом та дуже деталізовані, проте надзвичайно доступні дітям малюнки Наталки Котилевської – визначити неможливо. До того ж книжка непроста – це книжка-панорамка, кожна її сторінка має об’єм. До книги ввійшли найвідоміші байки: «Півень і Перлинка», «Лебідь, Щука і Рак», «Коник-стрибунець», «Жаба й Віл», «Миша й Пацюк» і «Чиж і Голуб». Отже, познайомте свою дитину з класичними творами української літератури через сучасне та яскраве подання!

Один коментар на “ БАЙКИ ГЛІБОВА ”

  1. Купили книгу на выставке – ребенку понравились картинки, и то, что они “объемные”. Честно, только дома разглядели, что это классические басни Глибова. Чудесная книга, прекрасные иллюстрации – особое спасибо художнику! И удивительно – басни вспомнились чуть ли не наизусть, а в такой форме они и выглядят, и звучат по-новому! И сразу смысл басен легче объяснять ребенку. Вообще, отличная подача украинской классики детям. Будем ждать новых подобных изданий!
    Сергей

Залишити коментар