Дерев’яні іграшки

Зараз екологічні матеріали, головним який є деревина, набирають великої популярності у світі. Іграшки з дерева стають найпопулярнішими при покупці в дитячих магазинах серед батьків і дітей. Ці іграшки люблять за практичність, екологічність та красу. Вони також безпечні для малюка. Для найменших це знайомство з природними матеріалами під час гри. Такі іграшки сприяють розумовому, логічному розвитку, мисленню, координації рухів, моториці пальчиків рук. Ці іграшки (набори для будівництва, сортери, рамки, пірамідки, кубики) знайомлять малюка з геометричними фігурами, кольорами, формами, розміром, навчають рахувати предмети, порівнювати їх.

Діти змалечку знайомляться в процесі гри з поняттями “більше-менше”, “вище-нижче”. Займатися з цими іграшками можна вже з 6 місяців, а старшим діткам сподобається грати з лабіринтами, логічними кубами, пазлами з дерева, машинами, потягами, літаками. Дерев’яні іграшки приваблюють дітей, допомогають їм розвиватися і готуватися до школи.

В магазинах “Розумна дитина” завжди можна придбати набори кубиків, конструктори, розвиваючі рамки, шнурівки, матрьошки, пірамідки,музичні інструменти, головоломки, виготовлені з екологічної деревини кращіх вітчизняних та зарубіжних виробників.

Залишити коментар