Розвиваюча іграшка для дітей 1-2 років

Дитині виповнився рік. Які іграшки купувати для такого віку? Головна умова при покупці іграшки – якість і безпечність. Іграшка повинна бути досить простою, необтяжливою багатьма деталями, не дуже “технічною” і голосною. Бажано, щоб іграшки були з різних матеріалів, не виключно з пластмаси. Дитині від рочку можна купувати машини, лялькові меблі, прості конструктори, іграшковий посуд, але головне,щоб іграшки допомогали розвивати дрібну моторику, логіку, мислення. Це можуть бути мозайки з невеликою кількістю елементів, іграшкові садові набори з відерцем, іграшки-каталки, инерційні іграшки, коники-гойдалки, пальчикові ляльки, набори з деревини (кубики, пірамідки, кеглі).

Додайти до гри природні матеріали: великі горіхи, каштани, шматочки різних тканин, пісок, воду. Все це разом з купленими іграшками допоможе дитинці познайомитись з оточуючим світом, сприятиме розвитку і фантазії. Змінюйте постійно іграшки, додаючи більш складні. Добре коли і самі батьки долучилися  до гри з малюком і розповідають йому свої дії.

Приходьте до магазинів “Розумна дитина”, і ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію при покупці найпопулярніших розвиваючих іграшок для своєї дитини.

Залишити коментар