Як привітати з народженням дитини?

Народилась дитинка. Це – велике щастя для сім’і та друзів. А що подарувати батькам при народженні маля? Подарунки бувають різними. Розберемось що треба, а що – не треба дарувати щасливій родині.

1. Іграшки

Це традиційний подарунок, але є кілька питань. При народженні дитини іграшки, особливо м’які, мають суттєвий недолік – вони “вбирають” пил, що може привести маля і маму до виникнення в них алергійних реакцій. Тому потрібними і безпечними  будуть пластмасові, гумові іграшки, мобілі, брязкальця, екологічні іграшки з дерева. Для дитячоі безпеки купуйте іграшки у спеціалізованих дитячих магазинах з сертифікованою продукцією, а не в сумнівних “ларьках” і на “базарах”.

2. Аксесуари

Подарувати можна косметичні набори для немовлят, памперси (зараз можна заказати торти та букети з памперсів), срібну ложечку, радіоняню, ваги, слінги ,енциклопедії по розвитку та вихованню малюка, подарункові дитячі книги, диски, набори дитячого посуду,стільці для годування малюка.

3. Постільна білизна та одяг

Різноманітні набори одягу, білизни, ковдри, пінетки. Головна умова, щоб ці речі були з натуральних матеріалів.

4. Фотоальбоми та фоторамки

Гарним подарунком стане фотоальбом для немовлят (“Наше маля”, “Перший рік життя”), де можна не тільки вставляти фото, але і записувати у альбом-книгу про всі досягнення свого маля, складати у конверт перше волосся, намалювати ніжку і ручку дитя, записати інформацію про розвиток дитинки.

Залишити коментар