Книжки-іграшки

Вибрати щось цікаве для найменших буває дуже важко. Важливо, щоб іграшки виконували розвиваючу функцію. І в цьому  батькам допоможуть  яскраві, красиві, “розумні” книжки-іграшки. Вченими доведено, що в сім’ях, де матір озвучує всі свої дії, мова  у дитинки розвивається раніше, слів малюк знає більше, ніж ті , у кого в сім’ї розмови йшли тільки “по ділу”. Тому книжки-іграшки і допомогають активному спілкуванню батьків з дитиною, психологічно зближуючи їх.

Видавництво “Розумна дитина” підготувало кілька серій книжок-іграшок для найменших. Розпочнемо з серії “Ку-ку”, книжки з віконцями-секретиками, з допомогою яких малюк починає мислити, цікавитись тим, що знаходиться за віконцем, слухаючи невеликі віршики чи загадки, забавлянки, які читають йому батьки.

Наступна серія  – “Книжки-лото” для малят. До серії входить чотири книжечки: від найпростішої “Моя мама” до більш складної “Мої пригоди”. Розвиваючі книжки виготовлені з цупкого картона і розділені на дві частини. На одній сторінці, наприклад, намальована тваринка, а на іншій  – хатка. Треба знайти, як у книжці “Моя домівка”, житло кожній тваринці, або, як у іншій книжці “Мої ласощі”, улюблену їжу тієї чи іншої тваринки. На звороті кожної сторінки є підказки – геометричні фігурки. Якщо вони збігаються на обох частинах книжечки, то відповідь дитинки вірна. Такі книжки-іграшки обов’язково зацікавлять малюка!

Третя серія – “Книжки розкладанки”. Видавництво підібрало найпопулярніші теми для малюків, а малюнки у реалістичній манері  виконали найкращі українські художники. З цієї серії вийшло з друку біля 20 тематичних книжок, серед яких “На селі”, “Твариночки”, “У зоопарку”, “На воді”, “У повітрі”, “Порівнялки”, “Абетка”, “У лісі”, “Плоди” та інші. Книжки-іграшки, об’єднані одним сюжетом, будуть зрозумілі кожному малюку.

Книжки-іграшки, зроблені з урахуванням останніх світових методик розвитку малюків, привчать найменших діток до книжки, розвинуть їх пам’ять і мову, навчать логічно мислити, познайомлять з оточуючим світом.

Всі ці книжки-іграшки завжди можна придбати  в магазинах мережі “Розумна дитина” (дивіться рубрику “Наші магазини”, де вказані адреси і телефони магазинів).

Один коментар на “ Книжки-іграшки ”

  1. )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Залишити коментар