Методика Марії Гмошинської

Кандидат медичних наук Марія Гмошинська розробила методику малювання для немовлят з 6 місяців. Методика побудована на пальчиковій техніці малювання за допомогою долонь обох рученят малюка. Почніть малювати самі, покладіть малюка біля себе.  Виберіть великі аркуші паперу, пальчикові фарби (6-10 штук). Найліпше малювати прямо на підлозі (підстеліть щось під аркуші). Покажіть малюку фарби, називаючи кольори. Змішайте фарби. Почніть малювати, називаючи кожен намальований предмет (жовте сонечко, блакитне небо, червона квітка). Малюку сподобається така гра і він почне орієнтуватись у фарбах, емоційно сприймаючи процес малювання.

З 9 місяців малюки легко переходять до справжньої творчості. Одягніть малюку фартушок для творчості, дайте пальчикові фарби (вода в роботі з такими фарбами не потрібна). Почніть малювання з одного кольора, додаючи поступово другий, третій, змішуючи фарби до відтінків. Не заважайте малюку малювати, але слідкуйте за його поведінкою та емоціями. Якщо малюк починає нервувати, плакати, перевертає чи кидає фарби, це сигнал, що дитина втомилась і можна припинити заняття.

В мережі магазинів “Розумна дитина” завжди можна знайти і придбати все для раннього розвитку і творчості дітей (адреси та телефони дивіться у розділі “Наші магазини”).

Залишити коментар