“Мамо, купи!”

Батьки люблять балувати своїх малюків новою іграшкою, але іноді це переростає у проблему, коли дитина вимагає купити чергову ляльку чи машинку. Як боротися батькам з черговими дитячими “хочу” і не нашкодити своїй дитині?

1. Не дозволяйте дитині маніпулювати собою. Не йдіть на поступки малюку, коли він починає “сльозно” вимагати купити йому чергову іграшку. Не бійтесь дитячих скандалів. Дитина швидко зрозуміє, що істерика – це ефективний засіб маніпуляцій батьками і буде продовжувати так само себе поводити у майбутньому.

2. Шукайте компромісів з дитиною. Не сваріться, не підвищуйте голоса на малюка. Не кажіть категорично “ні”. Спробуйте спокійно пояснити малюку чому не зможите купити ту чи іншу іграшку. Наприклад , “нам треба купити продукти, заплатити за квартиру… Якщо ми купимо зараз іграшку, то в нас не залишиться грошей”. Ніколи не обманюйте дитину.

3. Намагайтесь заходити у дитячий магазин з дитиною тоді, коли матеріально готові хоча б до маленької  покупки. Для  дитини відвідування іграшкового магазину без покупки – це справжній емоційний стрес. Бережіть свої і дитячі нерви.

Залишити коментар