Нова, надзвичайно цікава книжка!

До вашої уваги –

“ЗАЙМАТИКА для РОЗУМНОЇ ДИТИНИ”!

Нова, надзвичайно цікава книжка для найменших наших читачів

містить нові теми та корисні, обов’язкові знання.

Дітки потраплять у чарівний світ космосу.

Познайомляться з усіма частинами світу та їх мешканцями.

А веселий песик розповість про те, що кожна дія має свою назву.

10 Коментарів на “ Нова, надзвичайно цікава книжка! ”

 1. Добрий день. Можна дізнатись вартість книги? Яка? Дякую

 2. Доброго дня. Про вартість цієї та інших книг видавництва можна дізнатись у магазинах “Розумна дитина” ( телефони в розділі “Наші магазини”)
  З повагою,Розумна дитина

 3. Доброго дня. У магазині, при придбанні к-ги “ЗАЙМАТИКА для РОЗУМНОЇ ДИТИНИ”, мені анонсували про скоре видання подібної книги на тему: «небезпека-маля». Чи видана така книга, коли можна буде придбати??

 4. Шановний Юрію, дякуємо за увагу до нашого видавництва. Дійсно, незабаром з’явиться чергова книга нашого видавництва “Корисна книга для розумної дитини”. У продажу у магазинах “Розумна дитина” вона з’явиться після Нового року. В цій книзі маля познайомиться з темами: “Обережно, небезпечно!”, “Правила дорожнього руху для малят”, “Природні явища”, “Емоції” та багато іншого.

  Ваша “Розумна дитина”

 5. Здравствуйте! Будет ли книга ЗАЙМАТИКА издаваться на русском языке? спасибо!

 6. Уважаемая Оксана, издательство “Розумна дитина” выпустило и вариант книги на русском языке. Она называется “Заниматика для умного ребёнка”. Её можно найти в магазинах сети “Розумна дитина” в Киеве.

 7. Добрый день! скажите пожалуйста, где можно приобрести ваши книги через интернет. Не могу найти ваш интернет магазин.
  Заранее благодарю.

 8. Уважаемый Эдуард! Наше издательство не имеет интернет-магазина. Книги продаются в киевских фирменных магазинах “Розумна дитина” (адреса в разделе “Наши магазины”). Также возможно заказать книги через офис, предварительно оплатив книги.Телефон офиса(о44)2874678.
  С уважением, “Розумна дитина”

 9. Доброго дня! Підкажіть, чи є на даний момент у вас представник-продавець на Кідстаф для замовлення книг по СП?

 10. Шановна Оля. Видавництво не займається організаційними питаннями СП. Це ініціатива наших покупців. У видавництві є система знижок при покупці книг. Про умови можна дізнатись за телефоном (044)2874678 або по електронній пошті (дивіться розділ “Контакти” на сайті).
  З повагою, Розумна дитина

Залишити коментар