ЗМІ про нас

Константина Малицька. Чистенький і юрзи-мурзи

chystenkuy

КЛЮЧ” про книгу П.Воронька “Друзяки”

“Розумна дитина” на ХХ Форумі видавців

 

Інтерв’ю

 

 

 

 

 

Інтерв’ю із засновниками Видавничого дому «РОЗУМНА ДИТИНА» Андрієм та Ольгою Сімоновими на 2 каналі Національної радіокомпанії України – Радіо Промінь, передача «Батьківські години» з Анною Данько

ефір від 12 лютого 2011 року

 

Інтерв’ю на ЕРА-Радіо

програма “Книжкова бiржа” з Анною Данько

ефір від 6 червня 2010 року

 

Інтерв’ю на УР-2 “Промінь”
Програма “Культ особи” з ведучими Ольгою Бабчук та Яриною Скуратівською

ефір від 21 травня 2013 року
http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=93722

 

 

Публікації

Нове обличчя Швейка

Галина Вдовиченко

На нещодавньому Форумі дитячої книжки на розкладці видавництва “Розумна дитина” побачила подарунковий варіант “Пригод бравого вояка Швейка”. Як взяла до рук – так вже не випустила. Прекрасне видання, ілюстроване художником Костянтином Лавром. Досконалий переклад (класика українського перекладу!) Степана Масляка, зручний шрифт і стильна суперобкладинка у вигляді папки – “Справа Йозефа Швейка” з грифом “Цілком таємно” та “австро-угорською” печаткою. На виставці (там зазвичай ціни нижчі) видання коштувало 70 гривень. Продавець сказала, що саме це видання на стенді видавництва, за її спостереженнями, викликало найбільший попит відвідувачів. “У Львові, – зауважила киянка, – дуже люблять Швейка. І не лише через географічні особливості шляху Швейка. У вас тут цінують книжку як витвір мистецтва”.

Джерело: http://www.wz.lviv.ua

Цікава піратська книженція. На абордаж!

Ольга Ренн

Скажу відверто, ошатну книжку «Піратські історії» видавничого дому «Розумна дитина» я купила тільки тому, що її проілюструвала Євгенія Гапчинська. Гапчинська не просто одна з улюблених художниць дітей і дорослих, а й відомий постачальник щастя № 1. Тому, власне кажучи, мені було абсолютно байдуже, який там текст. Адже таких милих, веселих й кумедних піратів я ще ніколи не бачила. Та й не пірати це зовсім, а пустотливі маленькі дітки-янголята, яким прийшло на гадку уявити себе завойовниками морів, капітанами кораблів, безстрашними корсарами.

Ну а після десяти порцій щастя (тобто після десяти захоплених переглядів), мені стало цікаво прочитати ці піратські історії, і ви знаєте, я не розчарувалася. Оповідання дотепні і зовсім не стандартні, крім того в кожному з них приховано виховний зміст. Але не хвилюйтесь, приховано глибоко, навіть глибше, ніж закопують справдешній піратський скарб. Олена Комова, яка з 1996 року пише для журналу «Пізнайко», і є автором 12 книжок з серії «Сказки под подушку» (видавництво «Літера»), написала свої жартівливі версії відкриття Америки, походження піратських прізвиськ, винайдення вітрила, а також розкрила таємницю містичного Летючого Голландця і розповіла, чому ж пірати носять одну сережку у вусі.

Джерело: http://renn.sumno.com/tags/rozumna-dytyna/